Actueel weer Luyksgestel
Laatste update: 2026-04-25 om 11:50 uur
| Temperatuur | 10.5 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 1.8 km/u uit W |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1021.8 hPa |
| Barometer trend | stabiel |
| Maximale windsnelheid | 9.7 km/u om 11:35 u |
| Minimum temp. | 3.7 °C om 04:31 u |
| Maximum temp. | 10.5 °C om 11:49 u |
| Windchill | 10.5 °C |
| Hitte index | 10.5 °C |
| Dauwpunt | 6.3 °C |
| Luchtvochtigheid | 75.0 % |
| Zonnestraling | 733.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 733.0 W/m2 om 11:48 u |
| UV index | 4.1 |
| Max. UV index | 4.1 om 11:44 u |
| Zon op | 06:22 u |
| Zon onder | 20:51 u |